Berlin Savaşları 2

Ana SayfaUçak OyunlarıBerlin Savaşları 2 › Oyna
Oyun Yükleniyor...
Berlin Savaşları 2 ve tüm savaş oyunları burada.


sponsorlu bağlantılar

Nasıl Oynanır?

Berlin'in yaşadığı en kanlı savaşların göklerde yaşanmış hallerine sizleri ortak edecek olan Berlin Savaşları oyunumuzda savaş uçaklarını kullanacak, düşman uçaklarını bombalayacak ve maceranın tadını çıkartacaksınız.

İlk yapımını da daha önceden karşınıza getirdiğimiz Berlin Savaşları oyunumuzda sizler dönemin en iyi savaş uçaklarını istediğimiz gibi kullanabileceksiniz. İsterseniz Nazi, isterseniz de Rusya tarafını seçebileceğiniz oyunumuzda sizler daha önce hiç görmediğiniz kadar ateşli savaşlar içinde olacaksınız.

Eğer sizler de savaş uçakları kullanmak istiyor ve onlarla ölesiye bir macera içinde olmak istiyorsanız o zaman hemen Berlin Savaşları 2 oyunumuzda kendinizi kanıtlayın!


Sizin için özenle seçilmiş en kaliteli savaş oyunları her gün ekleniyor. Size düşen hergün sitemizi ziyaret edip bu oyunları doyasıya oynamak. İster savaş, silah, tank isterseniz de strateji, dövüş, macera kategorilerdeki oyunları oynayın. Unutmayın ki tüm bu oyunları sorunsuz oynayabilmek için bilgisayarınız da Adobe Flash Player eklentisinin kurulu olması gerekiyor. Herkese iyi oyunlar.

2010 - 2018 savasoyunlari.com.tr Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikamız - Facebook | Google+ | Twitter