Göklerin Hakimi Ol

Ana SayfaUçak OyunlarıGöklerin Hakimi Ol › Oyna
Oyun Yükleniyor...
Göklerin Hakimi Ol ve tüm savaş oyunları burada.


sponsorlu bağlantılar

Nasıl Oynanır?

Göklerde geçecek acımasız bir savaş içinde kendinizi göstereceğiniz oyunumuzun içinde ayağınız yere basmayacak, hep göklerde olacak ve savaş oyunlarının tadını çıkartacaksınız.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile karşınıza gelecek olan Göklerin Hakimi Ol oyunumuzda düşman savaş uçaklarını düşürmeye çalışacaksınız. İyi bir strateji ile  az cephanelik kullanarak daha çok uçak düşünmekle görevli olacağınız oyumumuzda ilk başlarda kolay görevlerle sonraki ellerde zorlu sistemler ile baş başa kalacaksınız.

Eğer sizler de göklerde geçecek gerçek bir savaş oyununa dahil olmak istiyorsanız o zaman hemen Göklerin Hakimi Ol oyununa başlayın ve bir kartal gibi süzülün!


Sizin için özenle seçilmiş en kaliteli savaş oyunları her gün ekleniyor. Size düşen hergün sitemizi ziyaret edip bu oyunları doyasıya oynamak. İster savaş, silah, tank isterseniz de strateji, dövüş, macera kategorilerdeki oyunları oynayın. Unutmayın ki tüm bu oyunları sorunsuz oynayabilmek için bilgisayarınız da Adobe Flash Player eklentisinin kurulu olması gerekiyor. Herkese iyi oyunlar.

2010 - 2018 savasoyunlari.com.tr Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikamız - Facebook | Google+ | Twitter