Roma Dönemi Savaşları

Ana SayfaSavaş OyunlarıRoma Dönemi Savaşları › Oyna
Oyun Yükleniyor...
Roma Dönemi Savaşları ve tüm savaş oyunları burada.


sponsorlu bağlantılar

Nasıl Oynanır?

Roma'nın en güçlü ve efsane olan isimleri şimdi bu oyunda sizleri bekliyor! Herkül'den Aşil'e kadar bir çok mitolojik isim bu oyunda düşmanları ile savaşıyor ve Olimpos'u koruyorlar.

Sizler de Olimpos'un yani Tanrılar Şehri'nin koruyucusu olarak bu güçlü kahramanlardan birini seçecek, onun yeteneklerini ve silahlarını kullanarak yarı at yarı insan düşmanlara karşı savaşacaksınız. Yüce divana girip ortalığı yakıp yıkmak isteyen bu yarı at adamların hepsini silahınızla öldürerek girişlerini önleyeceksiniz.

Eğlencesi ve macerası bitmek bilmeyen Roma Dönemi Savaşları oyunumuzd ile sizler de bu tarihi ve mitolojik atmosferin havasına kendinizi kaptırarak eğlence dolu bir maceraya ortak olacaksınız.


Sizin için özenle seçilmiş en kaliteli savaş oyunları her gün ekleniyor. Size düşen hergün sitemizi ziyaret edip bu oyunları doyasıya oynamak. İster savaş, silah, tank isterseniz de strateji, dövüş, macera kategorilerdeki oyunları oynayın. Unutmayın ki tüm bu oyunları sorunsuz oynayabilmek için bilgisayarınız da Adobe Flash Player eklentisinin kurulu olması gerekiyor. Herkese iyi oyunlar.

2010 - 2018 savasoyunlari.com.tr Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikamız - Facebook | Google+ | Twitter