Trollerin Savaşı

sponsorlu bağlantılar
Ana SayfaDövüş OyunlarıTrollerin Savaşı Oyunu

Trollerin Savaşı
oyunu oyna

Orta dünya oyunlarının vazgeçilmezidir Orklar, neredeyse her geçmişi anlatan oyunlara, filmlere konu olmuşlardır. Bu oyunumuz ise Orkları bir yardımcı eleman gibi değil tamamen onlar üzerine kurulu şekilde tasarlanmış.

Orkların Savaşı oyunumuza ilk girdiğimizde karşımıza Single Player ve 2 Player olarak 2 farklı başlangıç modu çıkıyor. Bunun dışında ise kazandığınız madalyaları görüntüleyebileceğiniz bir menü bulunuyor, ayrıca Options menüsünden de ses açıp kapatabilir, kontrolleri değiştirebilir, kan görünümünü açıp kapatabilirsiniz. Reset Data butonundan ise tüm yaptığınız ayarları sıfırlayabilirsiniz. Single Player modunu seçtiğinizde de karşınıza 4 farklı başlangıç modu çıkıyor, bunlar; Campaign, Survival, Quick Battle ve Extra modları. 2 Player modunu seçtiğinizde ise 2 farklı mod çıkıyor, bunlar da; Campaign ve Quick Battle.

Oyuna nasıl başlarsanız başlayın, oyun sisteminin farkını göreceksiniz, yukarda beliren simgelerden 3 farklı asker çeşidi sürekli üretilerek birikiyor, sizler de herhangi birini alıp, o ana kadar ne kadar üretilmişse hepsi mouse’unuzla tıkladığınız yere inip karşıya doğru yürümeye ve önüne çıkan düşmanları öldürmeye başlıyor. Ama unutmayın! Askerlerinizi indirdiğiniz yer tam düşmanın karşısı olması gerekmekte. Oynadıkça arada bonus kısa yollar ve saldırılar çıkarak ordunuzu rahatlatıyor!Sen dahil 5,208 kişi tarafından oynandı.

sponsorlu bağlantılar